Zubní Praha 5

  Kvalitní zubníza rozumnou cenu pro každého

  Zubní klinika Alfadent Praha 5 Vám poskytne špičkové zubní ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový zubní servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

  Každý z Vás je VIP

  Jsme přesvědčeni, že pacient si zaslouží tu nejlepší možnou zubní péči, proto ke každému z Vás přistupujeme jako k VIP. Nasloucháme, radíme, vysvětlujeme, ošetřujeme. Naší filozofií je individuální přístup, včetně individuálního plánu léčby podle Vašich časových a finančních možností. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna.


  Alfadent se specializuje na léčbu bez bolesti a moderní technologie

  Ošetření bez bolesti v kombinaci s využitím digitální technologie CEREC umožňuje pacientovi získat tu nejkvalitnější zubní péči.

  Zubní klinika Alfadent Praha 5 patří mezi pracoviště nejmodernějšího odvětví stomatologie, označovaného jako CAD/CAM stomatologie. Její jedinečnost spočívá v systému CEREC, který využívá digitální technologie při modelaci Vašich zubních náhrad (zuby, korunky, můstky a části zubů inlay, onlay) v počítačovém prostředí 3D. Vaše celokeramické zubní náhrady poté v systému CEREC během chvilky i vyrobíme. S moderní technologií CEREC Vám tak i u složitějších zákroků stačí pouze jediná návštěva zubaře. Špičkový švýcarský systém CEREC má v ČR jen několik pracovišť, ve světě ho však denně využívají miliony stomatologů a pacientů. Praha 5 zubní klinika Alfadent na Vás čeká s tím nejlepším.


  Ubytování a program - Praha 5

  Služby kliniky Alfadent jsou komplexní. Pacientům, kteří přijíždějí z celé ČR i ze zahraničí, vycházíme vstříct a nabízíme ubytování a při několikadenním pobytu v Praze pro ně na základě jejich přání zajišťujeme i kulturní a společenský program. Praha 5 je nejlepší místo pro Vaši zubní péči.

  Stomatologie Praha | Zubní klinika | Dentální klinika | Zubní implantáty rychle | Bezbolestné trhání zubů | Zubní klinika alfadent Praha| Bezbolestné ošetření u zubaře |

  optimalizace PageRank.cz

  JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

  Alfaradius - databáze českých firem | CZIN.euHyperkatalog | Loveme.cz